ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te regjistrohemi ne hi5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Si te regjistrohemi ne hi5 Empty
MesazhTitulli: Si te regjistrohemi ne hi5   Si te regjistrohemi ne hi5 I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 3:05 pm

shum thjesht www.hi5.com dhe ju hapet dritarja dhe shkoni registreD edhe shkon e jipni emailin tuaj si p.sh besarti-@msn.com dhe ne fund gjerat e tuaj dhe i japni passwordin tuaj te adresses suaj si p.sh enis-12@msn.com passowrd Kst-Group qaooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CoCa CoLaNumri i postimeve : 15
Join date : 23/01/2009

Si te regjistrohemi ne hi5 Empty
MesazhTitulli: Re: Si te regjistrohemi ne hi5   Si te regjistrohemi ne hi5 I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 3:08 pm

shum flm man bash thojsha qysh mu regjistru:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te regjistrohemi ne hi5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: