ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lotito: Zarate nuk largohet në janar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Lotito: Zarate nuk largohet në janar   Sat Jan 17, 2009 5:25 pm

Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka thënë se asnjëri nga lojtarët e tij nuk do të largohet në janar, ndërsa nuk ka çmim që do ta detyronte atë ta lëshojë sulmuesin Mauro Zarate.
Tommaso Rocchi, Goran Pandev dhe Mauro Zarate kanë qenë shënjestër e shumë skuadrave evropiane, përfshirë Interin, Real Madridin dhe skuadrat nga Liga Premier.

“Që në fillim të sezonit kam rrezikuar me lojtarët e rinj të cilët e veshin këtë fanellë, prandaj nuk do t’i shes lojtarët e mi për asnjë çmim”, ka thënë Lotito për “Tuttosport”

Të dielën mbrëma Lazio e pret Juventusin në Stadio Olimpico të Romës me ç’rast Biancocelestët do të mundohen ta ndalin vrullin bardhezi për të qenë më afër një vendi që çon në Evropë sezonin e ardhshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Lotito: Zarate nuk largohet në janar
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga muaji janar
» Buqe Berisha informon:Te premten , me 21 Janar, ne 20:00 – ne Teatrin Kombëtar te Kosovësv shfaqja “Shfaqjen muzikor
» Kadri Mani: Ditari i Jetës 2009 (Janar)
» “Qershori i tretë” erdhi në janar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: