ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 aTube Catcher 1.0.259

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

aTube Catcher 1.0.259 Empty
MesazhTitulli: aTube Catcher 1.0.259   aTube Catcher 1.0.259 I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 8:56 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

aTube Catcher 1.0.259 Empty
MesazhTitulli: Re: aTube Catcher 1.0.259   aTube Catcher 1.0.259 I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:47 pm

[+]Pse të jeni me ne?


[+]Sepse ne jemi gjithmonë në Sherbimin Tuaj,dhe qendrojmë Këtu.

[+]Si të kerkoni ndihmë nga Ne?

[+]Shumë thjeshtë ,nëse keni problem me lidhjën tënde Kompjuterike,atëher është Sekcioni i duhur Pytje & Bisedime ,dhe ne do t'ua kthejmë pergjigjën.

( Kujdes ) Ndihmën gjithkush mund ta merr nga ne vetem më anë të Forumit, e jo nepër mes Msn.

[+]Ku është interesi jonë që të ju ndihmojmë Ju ?

[+]Interesi Ynë është se çdo njëri prej jush të ketë dijeni sepse te gjithë kanë deshire të mësohen .

Më Respekt Stafi KST.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
aTube Catcher 1.0.259
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Programe-
Kërce tek: