ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hyn ne pc pa e dit passwordin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Hyn ne pc pa e dit passwordin Empty
MesazhTitulli: Hyn ne pc pa e dit passwordin   Hyn ne pc pa e dit passwordin I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:01 pm

Ja se si duhet te hyni ne pc pa e ditur password

Procedura eshte kjo shume e thjeshte ...

Edhe pse eshte si ilegale po e postoj ...

1-Ndizni pc
2-Shtypeni F8
3-Safe mode
4-Klikon te Admin..
5-Control Panel.
6-Remove Pass

Dhe pastaj pa password dhe mund te hyni te punoni
__________________
Nuk lejohet reklamimi ne signature.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hyn ne pc pa e dit passwordin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: