ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si me dridh internet explorer nudge si msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Si me dridh internet explorer nudge si msn Empty
MesazhTitulli: Si me dridh internet explorer nudge si msn   Si me dridh internet explorer nudge si msn I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:02 pm

Vendose kete te linku dhe shtype enter


Kodi:
javascript:function Shw(n) {if (self.moveBy) {for (i = 35; i > 0; i--) {for (j = n; j > 0; j--) {self.moveBy(1,i);self.moveBy(i,0);self.moveBy(0,-i);self.moveBy(-i,0); } } }} Shw(6
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Si me dridh internet explorer nudge si msn Empty
MesazhTitulli: Re: Si me dridh internet explorer nudge si msn   Si me dridh internet explorer nudge si msn I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:44 pm

[+]Pse të jeni me ne?


[+]Sepse ne jemi gjithmonë në Sherbimin Tuaj,dhe qendrojmë Këtu.

[+]Si të kerkoni ndihmë nga Ne?

[+]Shumë thjeshtë ,nëse keni problem me lidhjën tënde Kompjuterike,atëher është Sekcioni i duhur Pytje & Bisedime ,dhe ne do t'ua kthejmë pergjigjën.

( Kujdes ) Ndihmën gjithkush mund ta merr nga ne vetem më anë të Forumit, e jo nepër mes Msn.

[+]Ku është interesi jonë që të ju ndihmojmë Ju ?

[+]Interesi Ynë është se çdo njëri prej jush të ketë dijeni sepse te gjithë kanë deshire të mësohen .

Më Respekt Stafi KHG.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CoCa CoLaNumri i postimeve : 15
Join date : 23/01/2009

Si me dridh internet explorer nudge si msn Empty
MesazhTitulli: Re: Si me dridh internet explorer nudge si msn   Si me dridh internet explorer nudge si msn I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 6:27 pm

thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Si me dridh internet explorer nudge si msn Empty
MesazhTitulli: Re: Si me dridh internet explorer nudge si msn   Si me dridh internet explorer nudge si msn I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si me dridh internet explorer nudge si msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: