ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Any Video Converter, konvertuesi i çdo formati

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Any Video Converter, konvertuesi i çdo formati   Sun Jan 18, 2009 9:06 pm

Any Video Converter, konvertuesi i çdo formati

Any Video
Converter quhet programi i ri i cili do ti japë fund mundit të
konvertimit të videove në formatet e kërkuara. Ky software është i aftë
të transfromojë formatin e kodifikuar të një videoje pa i prishur asaj
të dhënat dhe cilësinë e xhirimit. Të gjitha tipet si DivX, XviD, MOV,
MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI dhe MPEG-4 mund të ndryshohen në formatin që
të përshtatet në pak sekonda dhe videon e sheh në kohë reale. Programi
për momentin mund të shkarkohet falas në faqet e programeve dhe
përshatet me çdo lloj Windowsi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Any Video Converter, konvertuesi i çdo formati   Sun Jan 18, 2009 9:46 pm

[+]Pse të jeni me ne?


[+]Sepse ne jemi gjithmonë në Sherbimin Tuaj,dhe qendrojmë Këtu.

[+]Si të kerkoni ndihmë nga Ne?

[+]Shumë thjeshtë ,nëse keni problem me lidhjën tënde Kompjuterike,atëher është Sekcioni i duhur Pytje & Bisedime ,dhe ne do t'ua kthejmë pergjigjën.

( Kujdes ) Ndihmën gjithkush mund ta merr nga ne vetem më anë të Forumit, e jo nepër mes Msn.

[+]Ku është interesi jonë që të ju ndihmojmë Ju ?

[+]Interesi Ynë është se çdo njëri prej jush të ketë dijeni sepse te gjithë kanë deshire të mësohen .

Më Respekt Stafi KST.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Any Video Converter, konvertuesi i çdo formati
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Për gjashtëmijë euro, shkodranen ia shesin një plaku të Kosovës (Video)
» Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO)
» Muhabere Krasniqi me këngë të re për dëshmorin e kombit "Kjani Bela" - Video

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: