ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Transfere me te shpejta ne msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Transfere me te shpejta ne msn Empty
MesazhTitulli: Transfere me te shpejta ne msn   Transfere me te shpejta ne msn I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:07 pm

shum her e kum verejt qe transferet ne msn jan shum te ngadalta dhe vyn shum koh deri sa te transferohet fajlli qe jeni duke e derguar

pra per te shkuar transferi me shpejt ju duhet vetem te beni nudge (dridhje) me rend ti 1her pastaj ai/ajo
1her e kshtu me radh... lajmeroni nese nuk funksionon diqka.
keni me pa se sa shpejt transferohet ..ju pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Transfere me te shpejta ne msn Empty
MesazhTitulli: Re: Transfere me te shpejta ne msn   Transfere me te shpejta ne msn I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:44 pm

[+]Pse të jeni me ne?


[+]Sepse ne jemi gjithmonë në Sherbimin Tuaj,dhe qendrojmë Këtu.

[+]Si të kerkoni ndihmë nga Ne?

[+]Shumë thjeshtë ,nëse keni problem me lidhjën tënde Kompjuterike,atëher është Sekcioni i duhur Pytje & Bisedime ,dhe ne do t'ua kthejmë pergjigjën.

( Kujdes ) Ndihmën gjithkush mund ta merr nga ne vetem më anë të Forumit, e jo nepër mes Msn.

[+]Ku është interesi jonë që të ju ndihmojmë Ju ?

[+]Interesi Ynë është se çdo njëri prej jush të ketë dijeni sepse te gjithë kanë deshire të mësohen .

Më Respekt Stafi KHG.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Transfere me te shpejta ne msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: