ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!! Empty
MesazhTitulli: Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!   Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!! I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:08 pm

Se Pari Shkojm Star Pastaj Control Panel Hym Ne Control Panel Pasta
Hym Ne Ikonen Sounds And Audio Devices Pastaj Hin Sounds.

PSH.

Nje Shemull Per Kur Dhezet Kompjuteri E Gjon Ku Eshte Start Windows E Shryp Nje Her Pastaj
Browse Dhe E Gjon Qfar Sounds Ose Melodi Don Hin Ok Dhe Kur Te Dhezet Kompluteri E Ke Ate
Melodi Qe E Ke Zgjedhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!   Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!! I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:46 pm

[+]Pse të jeni me ne?


[+]Sepse ne jemi gjithmonë në Sherbimin Tuaj,dhe qendrojmë Këtu.

[+]Si të kerkoni ndihmë nga Ne?

[+]Shumë thjeshtë ,nëse keni problem me lidhjën tënde Kompjuterike,atëher është Sekcioni i duhur Pytje & Bisedime ,dhe ne do t'ua kthejmë pergjigjën.

( Kujdes ) Ndihmën gjithkush mund ta merr nga ne vetem më anë të Forumit, e jo nepër mes Msn.

[+]Ku është interesi jonë që të ju ndihmojmë Ju ?

[+]Interesi Ynë është se çdo njëri prej jush të ketë dijeni sepse te gjithë kanë deshire të mësohen .

Më Respekt Stafi KST.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: