ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hap Host .altervista.org

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Hap Host .altervista.org Empty
MesazhTitulli: Hap Host .altervista.org   Hap Host .altervista.org I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:28 pm

si te celni nje web faqe ne altervista.org ket mesim nuk po e krijoj per ata qe din te perdorin proxy por per ata qe nuk din vrejtje per ta celur ket web faqe un kam perdor fire fox

Hapi i par shkoni ne web faqen e altervista.org dhe klikoni iskriviti gratis ose http://www.altervista.org/iscrizione.php

Do ju celet nje faqe si ne figur dhe shkoj ne tolbar te fire fox dhe klikojm ne Tools ater option si ne figur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hap Host .altervista.org
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Tema te Lira-
Kërce tek: