ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mc spammer Dergo spamm leht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Mc spammer Dergo spamm leht Empty
MesazhTitulli: Mc spammer Dergo spamm leht   Mc spammer Dergo spamm leht I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:12 pm

Ky eshte nje program i cili na sherben te dergojme spamm (Letre Abuzuese) Pra Tani Do tju
tregoj se si perdoret! Ndiq Keshillat me poshte
Ne Reply Addres Duhesh te shkruash e-mailen tende
Reply Name Emrin Tend
To Name te emri i atij qe deshironi Mi ja dergu
To E-mail emaila e atij qe deshironi te ja bllokoni e-mailen
Subject pra Subjekti pSsh Tung !
Dhe Message Body qka deshironi ti shruani atij ne spamm!
Shkojme Te Zarfi poshte dhe klikojme Dhe mbaroi
Per te Shkarkuar
Shkarko
Link:
http://217.125.24.22/h/mcspammer.zip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mc spammer Dergo spamm leht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Crack & Serials-
Kërce tek: