ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KasperSky 2009+100 licensa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: KasperSky 2009+100 licensa   Sun Jan 18, 2009 11:13 pm

KasperSky ka licens deri rreth 300 dit
Si te ket sukses licensimi:
Qe te ket sukses istalimi gjat istalimit veq ja qesim nje licens qfare do qaty,dhe kur e instalojm kaspersky ja bojm PAUSE dhe e fhijm at licens dhe ja vendosim nje licens mbi vitin 2009,kjo licnes duhet te jet dikund ka fundi,70-100 me radh.
100% Work


Download :
http://rapidshare.com/files/131270012/foto_link.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
KasperSky 2009+100 licensa
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Engjëll Koliqi - POEZI TË 28 NËNTORIT 2009 - POESIE DEL 28 NOVEMBRE 2009‏
» Daut Demaku:Sekreti i lumturisë
» Tregime nga gratë shqiptare
» Edi Rama Lakuriq
» Engjëll Koliqi - POEZI TË 17 NËNTORIT 2009 - POESIE DEL 17 NOVEMBRE 2009‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Crack & Serials-
Kërce tek: