ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milani kthehet kah Ribery nёse largohet Kaka

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Milani kthehet kah Ribery nёse largohet Kaka   Sun Jan 18, 2009 11:20 pm

Mediat italiane kanё përcjellё lajmin se Frank Ribery ёshtё pjesё e planeve tё Milanit pas largimit tё Kaka.
Rosonerёt janë nё negociata me Manchester Cityn pёr tё shitur Kakan, transferim i cili do tё mund tё kushtojë 120 milionë euro dhe t’i thyejë tё gjitha rekordet e mëhershme.

Edhe pse ende nuk ka asgjë konkrete rreth transferimit, mediat italiane tashmë kanё filluar tё bёjnё njё listë tё emrave pёr tё cilёt do tё mund tё harxhohen paratë e mara nga shitja e Kaka.

Emri i fundit qё përmendet me njё kalim nё San Siro ёshtё mesfushori francez i Bayern Munichut, Frank Ribery. Sipas spekulimeve, rosonerёt janë tё gatshёm tё ofrojnë 35 milionё funte pёr lojtarin mё tё mirё nё Bundesliga.

Drejtuesit e Milanit po ashtu janë tё gatshëm t’i ofrojnë njё ngritje tё dukshme tё pagës Riberyt, me qёllim qё ta bindin atё tё largohet nga Allianz Arena.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milani kthehet kah Ribery nёse largohet Kaka
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Halit Bogaj: ’’Xhemail Abria- pleqnar i Kosovës’’

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: