ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 City: Në radhë janë Gerrard, Lampard dhe Messi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: City: Në radhë janë Gerrard, Lampard dhe Messi   Sun Jan 18, 2009 11:20 pm

Manchester City është shumë afër nënshkrimit me superyllin e Milanit, Kaka, për një transfer rekord prej 120 milionë eurosh, ndërsa ‘pasanikët’ nuk do të ndalen këtu.
Tabloidi britanik “The Daily Mail”, pas kompletimit të kontratës me Kaka, do të drejtohet ka shënjestrat e radhës: Steven Gerrard, Frank Lampard dhe Lionel Messi.

Para disa javësh dukeshin të pamundur transferime të tilla, mirëpo derisa sheikët pothuajse kanë arritur t’ia mbushin mendjen Milanit dhe yllit brazilian, atëherë gjithçka është e mundur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
City: Në radhë janë Gerrard, Lampard dhe Messi
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Frashër Demaj: Zgjedhjet lokale, sfida e radhës për institucionet e Kosovës
» Ndriçim Xhepa - Fitorja e radhës...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: