ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Raul: Kënaqem duke shikuar Barcelonën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Raul: Kënaqem duke shikuar Barcelonën   Sun Jan 18, 2009 11:22 pm

Kapiteni i Real Madridit, Raul Gonzalez Blanco, ka pranuar se ai është një tifoz i mënyrës se si ish-bashkëlojtari i tij në përfaqësuesen e Spanjës, Pep Guardiola, e ka shndërruar Barcelonën në një skuadër spektakli.
“Më pëlqen se si e mbajnë topin, e kontrollojnë ndeshjen, kanë shpejtësi dhe lëvizin vazhdimisht në fushë”.

“Ata kanë një përparësi, sepse përdorin një sistem, i cili favorizon aftësitë e lojtarëve. Një stil të ngjashëm ka pasur Valencia në kohën kur e drejtonte Rafa Benitez”, ka thënë simboli i Los Blancos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Raul: Kënaqem duke shikuar Barcelonën
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime të Baki Ymerit
» Gjergj-Bajram Kabashi: Çka është duke kujtuar kreu i Bashkësisë Islame të Kosovës
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Gënjeshtrat e VV: Ja video ku shihet aktivisti i saj duke e shkelmuar gazetaren e RTK'së (FOTO/ Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: