ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 La Liga, formacioni i javës së 18-të

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: La Liga, formacioni i javës së 18-të   Sun Jan 18, 2009 11:23 pm

Java e tetëmbëdhjetë në La Liga përfundoi me fitoren sensacionale të Barcelonës kundër Osasunës, me ç’rast Blaugranët arritën që në dhjetë minutat e fundit ta kthenin rezultatin në favor të tyre. Real Madridi fitoi në shtëpi të Mallorcës, ndërsa derbi i kësaj jave ndërmjet Valencias dhe Villarrealit përfundoi baras, 3-3.
Më të mirët e javës së tetëmbëdhjetë në La Liga (4-4-2):

Portier: Inaki Goitia (Malaga)

Mbrojtës: Daniel Alves (Barcelona), Fabrico Fuentes (Villarreal), Pepe (Real Madrid), Koikili (Athletic Bilbao)

Mesfushorë: Arjen Robben (Real Madrid), Xavi (Barcelona), Lassana Diarra (Real Madrid), Javier Camunas (Recreativo Huelva)

Sulmues: Freddy Kanoute (Sevilla), Lionel Messi (Barcelona)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
La Liga, formacioni i javës së 18-të
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Në burgjet shqiptare çdo javë nga një të burgosur e merrte toka?!...
» TV Zviceran: Kosova, një vend i shkretë. Rreth 100.000 kosovarë lanë vendin në javët e fundit
» FOTO E JAVËS
» Adem Berisha:PËRSE MË TË MIRËT SHPESH KANË FATET MË TË LIGA?!!!
» 28 Nëntor - Flamuri Kombëtar kuqezi, valëvitet në "zemër" të qytetit për një javë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Sport-
Kërce tek: