ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rihana

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Rihana Empty
MesazhTitulli: Rihana   Rihana I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:26 pm

Këngëtarja Katy Perry ka mbetur me fytyrë të skuqur kur një lëshim në llogaritjen e votave kishte nxjerrë atë gabimisht fituese për kategorinë Best International Song në ndarjen e çmimeve NRJ Music Awards, ndërsa çmimi kishte qenë i dedikuar për Rihannan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Rihana
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: V.I.P Botrore dhe Shqiptare-
Kërce tek: