ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Paradis dhe Depp bëjnë plane martese

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Paradis dhe Depp bëjnë plane martese Empty
MesazhTitulli: Paradis dhe Depp bëjnë plane martese   Paradis dhe Depp bëjnë plane martese I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:27 pm

Johnny Depp dhe e dashura e tij e kamotshme, Vanessa Paradis, janë duke u përgatitur për një ceremoni sekrete martese në muajin prill.
Siç shkruan Mtv.com, Paradis është dorëzuar para dëshirës së Depp për t’u martuar, ashtu që ata kanë filluar të planifikojnë një ceremoni intime gjatë verës në oborrin e pronës së tyre në Francë.

“Ata janë një çift shumë privat, andaj nuk do të ishte befasi nëse ata do të kryenin ceremoninë e martesës në shtëpinë e tyre”, ka thënë një burim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Paradis dhe Depp bëjnë plane martese
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: V.I.P Botrore dhe Shqiptare-
Kërce tek: