ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Teuta Kurti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Teuta Kurti Empty
MesazhTitulli: Teuta Kurti   Teuta Kurti I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:28 pm

E njohur për paraqitjet unike, këngëtarja nga Mitrovica, Teuta Kurti, së fundi ka menduar të realizojë edhe një videoklip.
“Shumë shpejt do të nisin xhirimet e videoklipit të ri”, ka thënë Teuta. Ajo ka shtuar se edhe kësaj radhe ka zgjedhur të bashkëpunojë me të fejuarin e saj Dardanin.

“Ideja për realizimin e klipit ka qenë e Dardanit dhe është tejet interesante, diçka që nuk është parë më parë”, duke shtuar se më shumë detaje nuk do të zbulojë.

Kurti në një intervistë dhënë emisionit “Express Live” ka deklaruar se nuk preferon të shpenzojë shuma të mëdha parash në realizimin e video-klipeve.

Megjithëkëtë, ajo mundohet që çdo klip i saj të jetë i realizuar mirë. Kënga e radhës e cila po vizuelizohet mbanë titullin “Ty”. Muzika është realizuar nga Faton Dolaku, ndërsa teksti është shkruar nga vetë këngëtarja. /ktv/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Teuta Kurti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: V.I.P Botrore dhe Shqiptare-
Kërce tek: