ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Zanfina Ismajli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Zanfina Ismajli Empty
MesazhTitulli: Zanfina Ismajli   Zanfina Ismajli I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:29 pm

Janë hapur fjalë sipas të cilave, Adelina Ismajli dhe motra e saj Zanfina, janë future në sherr me njëra tjetrën. Nuk dihet se përse është bërë sherri, por flitet se në mes është karriera e të dyjave.


Më parë, Adelina ishte e vetme nga familja e saj, dhe bëri bujë si këngëtarja seksi dhe joshëse. Madje me disa operacione më tepër, ajo e rriti akoma edhe më shumë…..famën ore, famën!


Më pas erdhi Zanfina, motra e vogël të cilës shumëkush ndoshta nuk I besoi, duke thënë se ajo thjesht po ecte në rrugën e suksesit të Adelinës. Por ja që Zanfina tregoi se nuk ishte kështu dhe arriti t’I bindë të gjithë dhe të ketë legjionin e fansave të saj. Dhe madje ajo ka arritur aq shumë, sa nuk ka më nevojë për këshillat e motrës së saj të madhe. Madje kjo thuhet se është dhe molla e sherrit midis të dyjave. Flitet që Adelina është paksa xheloze për faktin që motra është bërë shumë e lakmuar. Por ne na duket paksa e tepërt që një motër të jetë xheloze për tjetrën, apo jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Zanfina Ismajli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: V.I.P Botrore dhe Shqiptare-
Kërce tek: