ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Eliza Bushku

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Eliza Bushku Empty
MesazhTitulli: Eliza Bushku   Eliza Bushku I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:30 pm

ELIZA DUSHKUU

Emri i plotë: Eliza Patrisia Dushku

Ditëlindja: 30 Dhjetor 1980

Vendlindja: Boston, Masacuset

Sytë: Kafe

Flokë: Kafe

Babai: Shqiptar

Nëna: Daneze

Profesioni i dytë: Balerinë

Gjatësia: 1m e 59cm

Pengu: Të ishte pak më e gjatë

Aktorja e preferuar: Jamie Lee Curtis

Ngjyra e preferuar: E zeza

Sporti i preferuar: Hokej në akull

Ka frikë nga: Fluturimet në avion

Nuk do të bëjë kurrë: Nudo në film

Fansat më të shumtë: Të burgosurit

Mëkati i bërë: Pirja e duhanit

Mikesha e ngushtë: Clare Karmer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Eliza Bushku
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: V.I.P Botrore dhe Shqiptare-
Kërce tek: