ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Zana Krasniqi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Zana Krasniqi Empty
MesazhTitulli: Zana Krasniqi   Zana Krasniqi I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:30 pm

Vajza kosovare që mori pjesë në konkursin më të famshëm të bukurisë në botë siç është “Miss Universe”, mundi që të renditej tek 10 vendet e para të pretendenteve. Zana Krasniqi së bashku me përfaqësuesen nga Shqipëria, Matilda Mecini, ishin klasifikuar disa ditë më parë në vendet e para të “Miss Universe” për kostumet tradicionale më të bukura të këtij kompeticioni, por të qenit pjesë e 10-të vajzave që pretendonin kurorën e më të bukurës së Universit për Zanën ishte një vlerësim i madh. Për më tepër që për herë të parë shteti i Kosovës kishte përfaqësuesen e tij, që pas shpalljes së pavarësisë më 17 shkurt të këtij viti, ku bukuroshja Krasniqi mundi që ta ngjiste vendin e saj në majat e një spektakli kaq të rëndësishëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Zana Krasniqi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: V.I.P Botrore dhe Shqiptare-
Kërce tek: