ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Tingulli 3nt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Tingulli 3nt Empty
MesazhTitulli: Tingulli 3nt   Tingulli 3nt I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:34 pm

Tingulli 3nt keta jan nje grup shqiptar te cilet miren me hip hop dhe jan te famshum dhe te mrekullushum ne skenena shqiptare dhe ne skenen e diaspores dhe ane e mban botes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Tingulli 3nt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: V.I.P Botrore dhe Shqiptare-
Kërce tek: