ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 YLLI - Leshon Kenget E Ti Ne Internet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

YLLI - Leshon Kenget E Ti Ne Internet Empty
MesazhTitulli: YLLI - Leshon Kenget E Ti Ne Internet   YLLI - Leshon Kenget E Ti Ne Internet I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:34 pm

YLLi ( nje repist i ri dhe shume i talentuar nga Gjakova) leshon nga webi personal i tij( 4 kenge shume interesante. Produkcent i ketyre kengeve eshte daEmond, Kenget jane incizuar ne studiot e 039 records.
YLLI na thote se ndodhet duke pergatitur keng te reja per albumin etij te pare, dhe keto koh eshte duke biseduar per koncerte ne koseve dhe shqiperi..
4 kenget e YLLIT mund ti shkarkoni nga albahiphop.net te linqet e me poshtme duke ber right click dh save target as..


Pak Fjale Nga YLLI.
U linda me 20.11.1988 në Gjakovë muzik hip hop, rap kam ngu prej moshës 13, 14 vjeqare. Pasi që nisha dashni për kët shanër të muzikës në moshën, 15 vjeqare. Mu dha mundesija që të kem kontakt me (EKI NOX) për te cilet kam rrespekt të veqant dhe i falënderoj shum për ndimën që më kan ofru. Konga par ka qen “UNE PO VI” kët këng e realizova në 039 – RECORDS. Për më shum informata kontakto ne E-Mail.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
YLLI - Leshon Kenget E Ti Ne Internet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: V.I.P Botrore dhe Shqiptare-
Kërce tek: