ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nje trick per marrjen e PASWORDIT !! NEW !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Nje trick per marrjen e PASWORDIT !! NEW !! Empty
MesazhTitulli: Nje trick per marrjen e PASWORDIT !! NEW !!   Nje trick per marrjen e PASWORDIT !! NEW !! I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 6:49 pm

hajde Fillojm kliko ne ket link : https://accountservices.msn.com/uire...f?lc=2058&id=2
klikoni ketu edhe shihni hapet faqja si ne foton " 1 " e shkruani emailin e viktimes qe don mi
shku linku ( at qe ka me ta dergu ty ai me von ) klikon " CONTINUAR " te foto e par - dhe ju
hapet foto 2-dyt klikoni tek linku i par - tek foto e 3 klikoni tek LINKU U DYT AKIVIZONI
edhe klikon " ENVIAR MESANJE " .

TASH FOTO 4 OSHT SE SI I DEL VIKTIMES QYSH I KA SHKU EMAILI NE INBOX po ashtu edhe foto 5-6
osht se si i del VIKTIMES , tek foto e 6 kur hin viktima aty i thu qoma linkun e par bone copy
edhe qoma mu edhe kur ta qon linkun ai ti e klikon qat link edhe te del foto 7 ti e shkrun
emailin e qatina qe ta dha linkun : emailin e viktimes " ja bon CONTINUAR te del foto 8 edhe
ja ndrron pasin .
!!! E kam bo ne gjuhen SPANJOLLE qe mos me kuptu viktima se per qfar po bohet fjal . Shpresoj te keni Fat !!!

( mavret sa hahet forja se qfar e rren per me ta qu ai linkun e fotos 6 )

KALOFSHI MIR DESTROYER
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nje trick per marrjen e PASWORDIT !! NEW !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Programe per Chat-
Kërce tek: