ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Probleme me shikim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Probleme me shikim Empty
MesazhTitulli: Probleme me shikim   Probleme me shikim I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:45 pm

Problemet me shikim
Shkon Gjyla tek doktori i syve dhe ankohet se nuk po shihte asgjë.

Doktori e pyet:
A je e sigurt që nuk po sheh asgjë?
Po, shumë e sigurt bile. A po e shihni atë mizë në mur?
Po, po e shoh.
Epo, unë nuk po e shoh!--------------------------------------------------------------------------------

Problemet me shikim
Shkon Gjyla tek doktori i syve dhe ankohet se nuk po shihte asgjë.

Doktori e pyet:
A je e sigurt që nuk po sheh asgjë?
Po, shumë e sigurt bile. A po e shihni atë mizë në mur?
Po, po e shoh.
Epo, unë nuk po e shoh!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Probleme me shikim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: