ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Polici dhe taksisti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Polici dhe taksisti Empty
MesazhTitulli: Polici dhe taksisti   Polici dhe taksisti I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:46 pm

Del polici nga taksi dhe pyet:
- Sa kushton kjo vozitje?
- 10 euro!
- Ja ku i ke 5.
- E 5 eurot tjera?
- A mos po do që edhe ty ta paguaj vozitjen a?--------------------------------------------------------------------------------

Del polici nga taksi dhe pyet:
- Sa kushton kjo vozitje?
- 10 euro!
- Ja ku i ke 5.
- E 5 eurot tjera?
- A mos po do që edhe ty ta paguaj vozitjen a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
 
Polici dhe taksisti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: