ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer Empty
MesazhTitulli: Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer   Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:47 pm

Shih çfarë sendi...Çka i paska “properties!"
- Futja bre, ajo është “read-only!"
Si kryqëzohen kompjuteristët?
Në emër të Atit, të Birit dhe Shpirtit të shenjtë – ENTER!
Seks me studente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer Empty
MesazhTitulli: Re: Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer   Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:47 pm

hahahhahahahahahahhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
Dj.sLayeD
Admin


Numri i postimeve : 94
Join date : 17/01/2009

Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer Empty
MesazhTitulli: Re: Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer   Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 11:48 pm

hahahhahahahahahahhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kst-crew.forumotion.com
Sponsored content
Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer Empty
MesazhTitulli: Re: Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer   Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bisedojne dy kompjuterist,ndersa ne mes nje femer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Diskutime të ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: