ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka Eshte Kimia...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Qka Eshte Kimia...?   Sat Jan 17, 2009 6:55 pm

Kima Eshte Shkence Natyrore e Cila Studion Natyren , Perberjen Dhe Ndryshimet Qe Ndodhin Ne Te.

Kimia Eshte Shkence Ekzakte ( e sakte ) Dhe Shkence Eksperimentale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qka Eshte Kimia...?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Gonxhe Bojaxhiu-Nëna Tereze:JETOJE JETEN...
» Artiola Toska:“Kam pesë vjet e martuar, tani dua një fëmijë”
» Migjeni: Kafshatë që s'kapërdihet asht or vlla mjerimi
» Çka është Filozofia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Shkenca :: Fizike & Kimi-
Kërce tek: