ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reaksione Kimike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Reaksione Kimike   Sat Jan 17, 2009 6:55 pm

Qe po i tregoj disa Reaksione Kimike:

Merrne ni coca cola edhe merrne ni bonbon mint edhe qitne ne coca col edhe msheljani kapakin tane kur ta qelni explodon

Mere soden e bukes dhe mer pak limon(acid citrik) dhe formohet shkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Reaksione Kimike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Shkenca :: Fizike & Kimi-
Kërce tek: