ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka osht gjuha

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Qka osht gjuha   Sat Jan 17, 2009 7:02 pm

Gjuha Esht nje Mjet Komunikimi qe Na Munson te Folim Njeri me Tjetrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qka osht gjuha
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqipja - gjuha që lindi gjuhët indo-europiane‏
» Agron Duro: Fjalët e huaja dhe gjuha shqipe
» A është Aleksandar Vucic djali i Fahri Musliut?
» Tri ese gjuhësore nga Ejup Ceraja
» Niko Stylos: Gjuha e ilirëve – gjuhë e shqiptarëve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Shkenca :: Gjuhë Shqipe-
Kërce tek: