ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Logjik....!!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Logjik....!!!!   Sat Jan 17, 2009 7:07 pm

Ne nje shport jan 6 vez dhe ne nje grp jon 6 njerz secili njeri e mer nga nje vez nje jet (ngec) ne shport.

Pres pergjegjjen se si jet (ngecet) nje ne shport.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Logjik....!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Shkenca :: Matematikë-
Kërce tek: