ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Detyre e Shkolles Fillore

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Detyre e Shkolles Fillore   Sat Jan 17, 2009 7:07 pm

Nëqoftëse Qezmja A e mbush një enë për gjysmë ore, e dyta për një orë, e treta për dy orë!
Për sa orë e mbushin të triat ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Detyre e Shkolles Fillore
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jahë Sadrija: Historiku i shkollës fillore ”Ganimete Tërbeshi” në Ponoshec
» Miradije Gashi:Ecuria e një ore mësimore në diasporë
» Janjeva qytet i harruar
» Sokol Demaku: Bisedë më Vera Kurti, mësuese e edukimit special më fëmijët...
» Shkolla Shqipe ka pjesën e historisë se vet edhe në në dhe të huaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Shkenca :: Matematikë-
Kërce tek: