ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kush e ka netin me PTK instalimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Kush e ka netin me PTK instalimi Empty
MesazhTitulli: Kush e ka netin me PTK instalimi   Kush e ka netin me PTK instalimi I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:04 pm

Kush e ka netin me PTK
Ja se si me e instalu Netin

1.Hin My Network Places
2.Në anEn e majt jan 3 Tabela Ti shkon tek tabela a par ku lexon : Wiew network connections dhe prap qaty per qaty klikon Create e new connection
3.Të hapet nje tabel e vogel dhe Shkon Next dhe prap next DHe pastaj shkon ku lexon set up my connection manually dhe Next dhe prap shko ne te 2-ten ku lexon Connect using a broadband connetion that requires a user name and password dhe Next --pastaj aty te de qysh don me ja bo emrin une e kom PTK tash ju qysh doni me ja bo monjani pastaj ta qet mi shkru User Name : Password: Confirm Password dhe ti i shkrun te gjitha pastaj ja mshon Next
dhe ja bon aty ku lexon Add a shortcut to this connection to my destop
4.Finish
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Kush e ka netin me PTK instalimi Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e ka netin me PTK instalimi   Kush e ka netin me PTK instalimi I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:43 pm

[+]Pse të jeni me ne?


[+]Sepse ne jemi gjithmonë në Sherbimin Tuaj,dhe qendrojmë Këtu.

[+]Si të kerkoni ndihmë nga Ne?

[+]Shumë thjeshtë ,nëse keni problem me lidhjën tënde Kompjuterike,atëher është Sekcioni i duhur Pytje & Bisedime ,dhe ne do t'ua kthejmë pergjigjën.

( Kujdes ) Ndihmën gjithkush mund ta merr nga ne vetem më anë të Forumit, e jo nepër mes Msn.

[+]Ku është interesi jonë që të ju ndihmojmë Ju ?

[+]Interesi Ynë është se çdo njëri prej jush të ketë dijeni sepse te gjithë kanë deshire të mësohen .

Më Respekt Stafi KHG.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kush e ka netin me PTK instalimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: