ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj. Empty
MesazhTitulli: 10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj.   10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj. I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:04 pm

Ja ketu eshte nje list e 10 virusave me te rrezikshem per desktopin e pc se juaj![/Trojan:JS/Agent.FA
TrojanDownloader:Win32/Zlob.gen!AW
Trojan:Win32/Boaxxe.B
TrojanDownloader:ASX/Wimad.gen!A
Trojan:Win32/Vundo.gen!D
Exploit:HTML/IframeRef.gen
Trojan:Win32/Wintrim.gen!A
Virus:Win32/Virut.AB
Trojan:Win32/Tibs.gen!G
Worm:Win32/Taterf.gen!C
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj. Empty
MesazhTitulli: Re: 10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj.   10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj. I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:43 pm

[+]Pse të jeni me ne?


[+]Sepse ne jemi gjithmonë në Sherbimin Tuaj,dhe qendrojmë Këtu.

[+]Si të kerkoni ndihmë nga Ne?

[+]Shumë thjeshtë ,nëse keni problem me lidhjën tënde Kompjuterike,atëher është Sekcioni i duhur Pytje & Bisedime ,dhe ne do t'ua kthejmë pergjigjën.

( Kujdes ) Ndihmën gjithkush mund ta merr nga ne vetem më anë të Forumit, e jo nepër mes Msn.

[+]Ku është interesi jonë që të ju ndihmojmë Ju ?

[+]Interesi Ynë është se çdo njëri prej jush të ketë dijeni sepse te gjithë kanë deshire të mësohen .

Më Respekt Stafi KST.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
10 virusat mat rrezikshem per dekstopin tuaj.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: