ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si Me Blloku WebSite....!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Si Me Blloku WebSite....! Empty
MesazhTitulli: Si Me Blloku WebSite....!   Si Me Blloku WebSite....! I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:13 pm

Kjo Vlen Vetem Per Me Blloku Website Ne Kompjuter Tënd . Se Pari Hyjme Ne Run Dhe e Skruajm System32 Pastaj e Kerkojm Folderin
Drivers
Dhe Hyme Aty Pastaj Hym Etc Dhe Hym Ne Fajlin Hosts Dhe Ket Fajl e
Hapim Ne Note Pad Dhe Ne Fund Eshte Numri 127.0.0.1 localhost Nder Ket
Numer e Shenojm Perseri 127.0.0.1 Dhe Nuk e Shkruajm LocalHost Por
Webin P.SH www.google.com Dhe e Ruajm . Ndersa Per Ta Qbllokuar Vetem e Shlyejm
127.0.0.1 Dhe www.webin.com Besoj Qe Kam Qen i Qartë Me Ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Me Blloku WebSite....!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Hacking-
Kërce tek: