ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shikoni Statistikat e PC tuaj...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Shikoni Statistikat e PC tuaj...   Sat Jan 17, 2009 11:44 pm

Shikoni Statistikat e PC tuaj...
Statistikat e kompjuterit tuaj shikohen ne kete menyre:
Se pari shkojm
start e pastaj run tek run e shkruajm DXDIAG dhe pastaj dot dalin
statatistika e PC-es tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shikoni Statistikat e PC tuaj...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: