ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexoo para se te postoshh !!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Lexoo para se te postoshh !!   Sat Jan 17, 2009 6:47 pm

Nese deshironi te vendosni nje

Shfrytzues ( Exploit ) ateher vendose EXPLOITIn ne CODE : keshtu :


Kodi:
exploit ktuu


Arsyea: eshte sepse

Ne qoft se nuk futet ne CODE po ndodh qe disa code te jen emoticonse ..met miraa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Lexoo para se te postoshh !!   Sun Jan 18, 2009 11:55 pm

Gjithmon me KST.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lexoo para se te postoshh !!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Daut demaku:Shenjat para kthesave
» Xhafer Leci:Pas pavarësisë së Shqipërisë, festa më e madhe është pavarësia e Kosovës
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)
» Një 16 vjeçare bëhet nënë në minutat e para të 2015'ës
» A janë këta vrasësit e policit Shemsi Gashi? (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Shfrytzuesit & Birucat-
Kërce tek: