ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te Him ne pc te shokut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

Si te Him ne pc te shokut Empty
MesazhTitulli: Si te Him ne pc te shokut   Si te Him ne pc te shokut I_icon_minitimeSun Jan 18, 2009 2:47 pm

thejsh per te hir ne pc te shokut duhet per pasur programin e njoftur Teamwiever ku mund te dollodoni ne webfaqen www.teamviewer.com dhe e dollodoni dhe nqoftesi shoku yt e ko teamviever ja hypni ID dhe password te teamvieverit te tij edhe i shtypni ne teamwiever edhe do hini ne Pc te shokut ...BYee me t'mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CoCa CoLaNumri i postimeve : 15
Join date : 23/01/2009

Si te Him ne pc te shokut Empty
MesazhTitulli: Re: Si te Him ne pc te shokut   Si te Him ne pc te shokut I_icon_minitimeThu Jan 29, 2009 6:29 pm

shum mir thnx man
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te Him ne pc te shokut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: