ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te ngrijme Email shokut

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te ngrijme Email shokut   Sun Jan 18, 2009 2:55 pm

per te ja ngrir shokut emailin duhet qe te keni Frezer Msn Per Ta Marur Freezen Msn Duhet qe ti Kesh 70 poste dhe tani Kontkakto : Enis-12@msn.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te ngrijme Email shokut
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kadri Mani: Letër shoqërore shokut Binak Ulaj, ish-bashkëpunëtor yni i ilegales
» Bllaca, letër të hapur shokut të tij Farukut
» Ngushllime: Mgushllon Xun Çetta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: