ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te predoreni Proxy dhe Mirc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te predoreni Proxy dhe Mirc   Sun Jan 18, 2009 2:51 pm

MeSo Të FuTiSh ProXy Ne IRC...!

Çka është proxy ???

Proxy është thjesht IP e rrejshme e cila të mundëson të bëhesh anonim

Ku Të Gjejmë Proxy???

Mjafton te kërkojshë në www.google.com ke sa te duash

por unë zakonisht i mar nga këtuÇdo 2 orë ke proxy të tjera zgjedhim proxy Psh une e zgjedh 1 Sock 5

Ja këtë:85.172.72.133:39361
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te predoreni Proxy dhe Mirc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: