ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te mund shoku te qajo nje program ne webfaqe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Enisi.1Numri i postimeve : 635
Join date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Si te mund shoku te qajo nje program ne webfaqe   Sun Jan 18, 2009 2:53 pm

www.speedyshare.com ketu mend ta shtini programin qe doni ta qoni shokut per nuk mund te qoni program ne qoftese programin edhe mbi 30Mp ? Sorry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te mund shoku te qajo nje program ne webfaqe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» “Gjenerali” i Kadaresë dhe “Shoku Zylo” i Agollit kapërcejnë Murin Kinez
» Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e të lajthiturve?!A mund të ngacmohet zjerrmi?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
( ( KsT-GrouP ) ) :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: